Ürünler & Çözümler

Ahşap Stor

Ahşap Stor

Ahşap jaluzi perdeler, kullanılan hammaddesinin doğal bir malzeme oluşundan, kullanıldıkları ortamlarda sıcak ve estetik bir atmosfer yaratırlar. 25, 35 ve 50 mm olmak üzere, üç farklı grupta bant genişliği seçenekleri bulunur.

Ahşap jaluzi perdeleri kullanacağınız mekana göre seçim yaparken dikkat etmeniz gereken, bant genişliklerinin doğru belirlenmesidir. Önerimiz, geniş ve yere kadar olan pencerelerde 50 mm, geniş ve yüksekliği yarım pencerelerde 35 mm, standart büyüklükteki pencerelerde ise 25 mm kullanılmasıdır. Ceviz, maun, kiraz, beyaz ve natürel renkler genelde stoklu olmakla birlikte, 25 e yakın renk seçeneği bulunur.

Ahşap jaluzi perdeler kullanıldıkları mekanlarda tül ve kumaş perde işlevlerini bir arada yerine getirdikleri için oldukça işlevseldirler. Ahşap Jaluzi Perdelerin bantlarını ters açıda kullandığınızda dışarıyı rahatlıkla görebilir, aynı zamanda mekanı tamamen bloke edersiniz. Bantlar yere paralel konumda iken tül işlevini yerine getirirler. Gün ışığından faydalanabilir ve içerisinin dışarıdan görünmesini önemli ölçüde engellersiniz.

Ahşap Stor Çeşitleri