Dikey Perde

Kumaş Dikey Perde

Kumaş Dikey Perde

Kumaş dikey perde artık pvc dikey perdeye göre daha çok tercih edilen bir ürün olmaya başlamıştır. Kumaş perdenin mekanlara verdiği hava zerafet ve şıklık kumaş dikey perdede de öne çıkmaktadır. Yapıldığı mekanlarda çok farklı bir atmosfer yaratır. Son derece sağlıklı bir ürün olup yine pvc dikey perde gibi bunda da 89 mm. ve 127 mm. bant seçenekleri vardır, zincirli kumandası ile bantlar 180 derece eş zamanlı olarak çalıştırılır, ışığı istediğiniz kadar alma ve yönlendirme olanağı verir, eteklerinde zincirler bantların birbirine uyumlu hareket etmesini sağlar savrulmasını engeller. Kumaş seçenekleri çok geniştir, karartma kumaş,(black out) polyester, pamuk, transparan, teksture, alüminyum folyolu leke tutmaz kumaşlar farklı amaçlara, fonksiyonel, dekorasyon malzemesi olarak hizmet etmektedir.

DİKEY PERDE KUMAŞLARI: Dikey perde apresi yapılan uygun kumaşlar pamuk ve polyester kumaşlar, akrilik kumaşlar, transparan tül kumaşlar, black out kumaşlar, düz pamuk polyester ve elyaf karışımlı kumaşlar, yıkanabilir polyester kumaşlar.

Uygulandığı yerler:.Kumaş dikey perdeler hastane, dersane, laboratuar, kamu ofis binalarında, askeri birliklerde, okullarda yaygın şekilde kullanılmaktadır. Umuma açık her mekanda kullanılabilir.

Temizlik: Deterjanlı su ile yıkanabilir.

Kumaş Dikey Perde Çeşitleri